SkruekompressorAtlas Copco
GA45+
Skruekompressor
Atlas Copco
GA45+
Fast pris plus moms
5.900 €
Produktionsår
2006
Stand
Brugt
Beliggenhed
Stawiec 

Oplysninger om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Skruekompressor
- Producent:
- Atlas Copco
- Model:
- GA45+
- Produktionsår:
- 2006
- Stand:
- meget god (brugt)
Pris og placering
Fast pris plus moms
5.900 €
- Beliggenhed:
- Stawiec 11D, 56-300 Milicz, Polska

Ring op
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A149-38450
- Opdatering:
- sidst den 16.02.2024
Beskrivelse
Atlas Copco GA45plus skruekompressor efter service
Tekniske data:
Kapacitet: 8,56 m³/min
Motoreffekt: 45 kW
Maks. tryk: 7,5 bar
Årgang: 2006
Drifttimer: 12.746 timer
Pris: 25.500 PLN netto / 31.365 PLN brutto
Kompressoren er fuldt funktionsdygtig, klar til brug og leveres med garanti.
Pgedpfx Aheri Rmws Asn
Vi tilbyder service.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Tekniske data:
Kapacitet: 8,56 m³/min
Motoreffekt: 45 kW
Maks. tryk: 7,5 bar
Årgang: 2006
Drifttimer: 12.746 timer
Pris: 25.500 PLN netto / 31.365 PLN brutto
Kompressoren er fuldt funktionsdygtig, klar til brug og leveres med garanti.
Pgedpfx Aheri Rmws Asn
Vi tilbyder service.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2017
166 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+48 71 70... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Annoncer
Krotoszyn
726 km
Atlas Copco kompressor/kompressor
Atlas CopcoGA45P
Atlas CopcoGA45P
Annoncer
Wiefelstede
347 km
Kranchassis 4000 kg
StahlGO 24 20 16 AS 2010
StahlGO 24 20 16 AS 2010
Annoncer
Hohenems
990 km
Skruekompressor GA45+
Atlas CopcoGA45+
Atlas CopcoGA45+
Annoncer
Stawiec
730 km
Skruekompressor
Atlas CopcoGA45VSDFF
Atlas CopcoGA45VSDFF
Annoncer
Düngenheim
685 km
Kran med dobbelt skinne og tilgængelig trolley
DemagZweischinenkatze EZ DR10 4/1 8t 1400
DemagZweischinenkatze EZ DR10 4/1 8t 1400
Annoncer
Hohenems
990 km
Skruekompressor GA45VSD
Atlas CopcoGA45VSD
Atlas CopcoGA45VSD
Annoncer
Wilków
786 km
Skruekompressor S016551
Atlas CopcoGA45FF
Atlas CopcoGA45FF
Annoncer
Tata
1.133 km
Kaeser CSD 122 SFC skruekompressor
Kaeser CSD 122 SFC75kw 8,5bar 10,5m3/min
Kaeser CSD 122 SFC75kw 8,5bar 10,5m3/min
Annoncer
Wilków
786 km
Skruekompressor S015171
Atlas CopcoGA45FF
Atlas CopcoGA45FF
Annoncer
Wilków
786 km
Skruekompressor S005138
Atlas CopcoGA45
Atlas CopcoGA45
Annoncer
Karsin
598 km
Atlas Copco GA30FF skruekompressor
Atlas Copcoga30ff
Atlas Copcoga30ff
Annoncer
Tyskland
571 km
Kompressor
Kaeser/Atlas CopcoCS75/AS44/BS60/GA45/TD51/TF171/TE76
Kaeser/Atlas CopcoCS75/AS44/BS60/GA45/TD51/TF171/TE76
Annoncer
Tyskland
571 km
Kompressorsystem
Atlas CopcoGA45 VSD+/GA45 VSD FF/FX15
Atlas CopcoGA45 VSD+/GA45 VSD FF/FX15
Annoncer
Tyskland
571 km
Kompressor
Atlas CopcoGA 15 FF
Atlas CopcoGA 15 FF
Annoncer
Wilków
786 km
Skruekompressor
Atlas CopcoGA45 VSD FF
Atlas CopcoGA45 VSD FF
Din annonce er blevet slettet
Der opstod en fejl











































































































































