Bulmor DQ60-14-75T - TRIPLEX
VB plus moms
Produktionsår
2015
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Hamburg Tyskland
Sideloader Bulmor DQ60-14-75T - TRIPLEX
more Images
Bulmor DQ60-14-75T - TRIPLEX
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Sideloader
Producent:
Bulmor
Model:
DQ60-14-75T - TRIPLEX
Produktionsår:
2015
Stand:
brugt
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Driftstimer:
7.586 h
Pris og placering
VB plus moms
udlejning:
er muligt
Sælgers placering:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Tyskland Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Løftekapacitet:
6.000 kg
Løftehøjde:
7.500 mm
Brændstoftype:
diesel
Mastetype:
triplex
Bygningshøjde:
3.400 mm
Gaffelbærebredden:
1.460 mm
Gaffellængde:
1.400 mm
Samlet længde:
5.120 mm
Drivtype:
Diesel
Konstruktionsbredde:
2.200 mm
Beskrivelse
Sidelaster
Lastcenter: 700
Gaffelbredde: 200 mm
Gaffeltykkelse: 60 mm
Masttype: Triplex
Stand: Klar til brug og fuldt funktionsdygtig
Teknisk stand: Meget god
Fordækstype: Superelastik
Fordæksstørrelse: 3.00-15
Bagdækstype: Superelastik
Bagdæksstørrelse: 3.00-15
Gjdpfxowmtl Ts Apzebl
Varme, fuldkabine, fuld friløft,
Platformhøjde: 1030 mm