Festo ADVU-50-25-A-P-A
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Kompakt cylinder Festo ADVU-50-25-A-P-A
more Images
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Festo ADVU-50-25-A-P-A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Kompakt cylinder
Producent:
Festo
Model:
ADVU-50-25-A-P-A
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, luftcylinder, normcylinder, klemmecylinder
- Festo type: ADVU-50-25-P-A
- Stempel: Ø 50 mm
- Stempelstang: Ø 16 mm
- Slaglængde: 25 mm
Gbjdod S Dadopfx Apzol
- Maks. tryk: 10 bar