Festo DN-40-600-PPV
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Pneumatisk cylinder Festo DN-40-600-PPV
more Images
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Pneumatisk cylinder
Producent:
Festo
Model:
DN-40-600-PPV
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, luftcylinder, normcylinder, klemmecylinder
Godpfx Aedkzvqjpzjbl
- Fabrikat: Festo
- Type: DN-40-600-PPV
- Stempel: Ø 40 mm
- Slaglængde: 600 mm
- Tryk: maks. 12 bar