Festo DN-63-950-PPV-A
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiske cylindre Festo DN-63-950-PPV-A
more Images
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Pneumatiske cylindre
Producent:
Festo
Model:
DN-63-950-PPV-A
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, luftcylinder, normcylinder, klemmecylinder
Gbodjdk I Tfspfx Apzjl
- Producent: Festo
- Type: DN-63-950-PPV-A
- Stempel: Ø 63 mm
- Slaglængde: 950 mm
- Maks. tryk: 12 bar