Festo DNC-40-80-PPV-A
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiske cylindre Festo DNC-40-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Model:
DNC-40-80-PPV-A
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivelse
Pneumatisk cylinder, luftcylinder, pneumatisk stempel, luftstempel
- Fabrikat: Festo, standardcylinder type DNC-40-80-PPV-A
- Slaglængde: 80 mm
- Stempel: Ø 40 mm
- Stempelstang: Ø 16 mm/M12 x 1,25