Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiske cylindre Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Model:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, Deutschland Tyskland
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, luftcylinder, pneumatisk stempel, luftstempel
-Type: DNC-50-700-PPV-A-Q
Gbedped Nhimjfx Apzol
-Tryk: maks. 12 bar
-Slaglængde: 700 mm
-Stempeldiameter: 50 mm