Festo DNC-63-80-PPV-A
Wiefelstede Tyskland
Pneumatisk cylinder Festo DNC-63-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Pneumatisk cylinder
Model:
DNC-63-80-PPV-A
Beliggenhed:
26215 Wiefelstede, Deutschland Tyskland
Beskrivelse
Rundcylinder, pneumatikcylinder, normcylinder, luftcylinder, pneumatisk stemplet, luftstemplet
Godpfx Aefbcl Aspzobl
-Slaglængde: 80 mm
-Stempeldiameter: 63 mm
-Stempelstang: 20 mm
-Endepositionsdæmpning: justerbar på begge sider
-Maks. tryk: 12 bar