Festo DZH-40-50-PPV-A
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede Tyskland
Pneumatisk cylinder Festo DZH-40-50-PPV-A
more Images
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Pneumatisk cylinder
Producent:
Festo
Model:
DZH-40-50-PPV-A
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Sælgers placering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivelse
Pneumatikcylinder, fladcylinder, pneumatisk drivsystem, stempel
-Slaglængde: 50 mm
-Stempel: Ø 40 mm
-Stempelstang: Ø 16 mm