jcb 535-95
Fast pris plus moms
Produktionsår
2019
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Weißenfels Tyskland
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
Teleskoplæsser jcb 535-95
more Images
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
jcb 535-95
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Teleskoplæsser
Producent:
jcb
Model:
535-95
Maskinnummer:
Produktionsår:
Stand:
meget god (brugt)
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
Tagewerbener Straße 108, 06667 Weißenfels, Deutschland Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
Effekt:
55 kW (74,78 hk)
Brændstoftype:
diesel
Farve:
gul
Samlet vægt:
8.215 kg
Løftehøjde:
9.500 mm
Dækstørrelse:
400/80-R24
Antal sæder:
1
Udstyr:
firehjulstræk, kabine
Beskrivelse
Tekniske data
Årgang: 2019
Motor: 55 kW diesel
Nominel løftekapacitet ved LSP: 3,5 t
Lastens tyngdepunkt: 500 mm