Regalux EPRIS760-10000
Fast pris plus moms
Produktionsår
2023
Stand
Ny
Beliggenhed
Topole Polen
Rulletransportør Regalux EPRIS760-10000
more Images
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Rulletransportør
Producent:
Regalux
Model:
EPRIS760-10000
Maskinnummer:
EPRIS760-10000
Produktionsår:
2023
Stand:
ny
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska Polen
Beskrivelse
Vi tilbyder nye sakserullebaner med sensorer til salg.
Gisdpfjix Afnox Apzot
Tekniske data:
Rullebredde: 760 mm
Længde, sammenfoldet: 3.900 mm
Længde, udtrukket: 10.000 mm
Højde: 690–1.000 mm