Finer-sav Scheer FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Fast pris plus moms
Stand
Brugt
Beliggenhed
Bruchsal Tyskland
Finer-sav Scheer FM6-6100A SCHEER FM6-6100A
more Images
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Finer-sav Scheer FM6-6100A
Producent:
SCHEER
Model:
FM6-6100A
Stand:
brugt
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
Bruchsal Tyskland
Beskrivelse
Skærelængde 6.100 mm
Længde ~ 7.260 mm
Bredde ~ 1.230 mm
Højde ~ 1.550 mm