IPC5-40 IPC6-30 KNGA250SB-04Z
Hydraulikaggregat 75 kW 250 bar dobbeltpumpe
Voith Loher
IPC5-40 IPC6-30 KNGA250SB-04Z
Stand
Brugt
Beliggenhed
Wiefelstede
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
- Beliggenhed:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A133-27261
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 12.06.2024
Beskrivelse
Hydraulikaggregat, hydraulikpumpe, hydraulisk pumpe, universalaggregat, hydraulikstation
- Fabrikat: HAWE, hydraulikaggregat med dobbeltpumpe
- Hydraulikpumper: Type IPC5-40 / IPC6-30
Gbjdpsp A A R Sjfx Apzsl
- Tryk: op til 250 bar
- Flow: /min
- Motor: Loher KNGA250SB-04Z 75 kW
- Enkeltdelene: se billeder
- Dimensioner: 2300/800/H9500 mm
- Vægt: 1000 kg
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Gbjdpsp A A R Sjfx Apzsl
- Tryk: op til 250 bar
- Flow: /min
- Enkeltdelene: se billeder
- Vægt: 1000 kg
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 4402 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Essen
558 km
Brænder
WeishauptWM-L20/2-A
WeishauptWM-L20/2-A
Lille annonce
Radeberg
639 km
Centrifugalpumpe Kedeltilførselspumpe
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m
Tata
1.133 km
Væskekøler køler
TRANE RTAC 140491KW
TRANE RTAC 140491KW
Rinteln
457 km
Sauer Pumper, Sauer - Siro - Pumper
Sauer - Siro - Sundstrand
Sauer - Siro - Sundstrand
Radeberg
639 km
Sulzer Weise 22kW 32m³/h 147mMB 40-160/5