FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
Produktionsår
Beliggenhed
Malsch Tyskland
Rømningsmaskine - Indendørs - Vertikal FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
more Images
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Rømningsmaskine - Indendørs - Vertikal
Producent:
FRÖMAG
Model:
FSR9-2000-MZ-PPC
Produktionsår:
2007
Stand:
meget god (brugt)
Pris og placering
Beliggenhed:
Malsch Tyskland
Beskrivelse
Trækkraft - maks. 9 t
Stempelvandring - maks. 2000 mm
Emnediameter - maks. 900 mm
Samlet effektbehov 25 kW