M 3232 S 6X4 WITH LOGLIFT F105Z 27A & LEEBUR HO...
System med krogarm
Ginaf
VB plus moms
Produktionsår
2001
Stand
Brugt
Beliggenhed
Meerkerk
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
VB plus moms
- Beliggenhed:
- Meerkerk, Holland
Ring op
Tekniske detaljer
- Kilometerstand:
- 483.500 km
- Effekt:
- 315 kW (428,28 hk)
- Første registrering:
- 06/2001
- Brændstoftype:
- diesel
- Dækstørrelse:
- 385/65R22,5
- Akslekonfiguration:
- 6x4
- Akselafstand:
- 6.650 mm
- Brændstof:
- diesel
- Brændstoftank kapacitet:
- 430 l
- Farve:
- grøn
- Førerhus:
- sovekabine
- Geartype:
- mekanisk
- Antal gear:
- 16
- Emissionsklasse:
- Euro 3
- Affjedring:
- anden
- Antal sæder:
- 2
- Samlet længde:
- 9.310 mm
- Samlet bredde:
- 2.530 mm