Haas MDC 500 lodret bearbejdningscenter med palletteveksler
BT 40 værktøjssystem, sidemonteret magasinskifter med 24 pladser.
ARBESOMRÅDER
X 500 mm
Y 350 mm
Z 500 mm
Giedpfx Asnn Dwwepzot
Bordstørrelse: 500 x 320 mm
Vægt: 6,5 t
Programmerbar køling
Maskinen er en solid arbejdshest, typisk dobbelt så hurtig
Vi anvender 20 Haas-maskiner og kan hjælpe med værktøjer og programmering efter behov.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
ARBESOMRÅDER
X 500 mm
Y 350 mm
Z 500 mm
Giedpfx Asnn Dwwepzot
Bordstørrelse: 500 x 320 mm