Hermle C 600 U
Produktionsår
Beliggenhed
Zuchwil Schweiz
Vertikalt bearbejdningscenter Hermle C 600 U
more Images
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Hermle C 600 U
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Vertikalt bearbejdningscenter
Producent:
Hermle
Model:
C 600 U
Produktionsår:
1998
Stand:
god (brugt)
Pris og placering
Beliggenhed:
Niedermattstrasse 3a, 4528 Zuchwil, Schweiz Schweiz
Beskrivelse
Hermle C 600 U CNC bearbejdningscenter
Fabrikant: Hermle
Model: C 600 U
Gedpfeyrr Ucjx Apzsit
Årgang: 1998
Driftspænding: 400 V / 3~
Frekvens: 50 Hz
Styrespænding: 24 V
Samlet nominel strøm: 31 A
Styring: Heidenhain TNC 426
Maskinvægt: 6.400 kg
X-akse vandring: 600 mm
Y-akse vandring: 450 mm
Z-akse vandring: 450 mm