HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Fast pris plus moms
Stand
Ny
Beliggenhed
Østrig Østrig
Svejsebord HISWeld HIS28V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
Svejsebord
Producent:
HISWeld
Model:
HIS28V31510 - Aktion
Stand:
ny
Pris og placering
Fast pris plus moms
Beliggenhed:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Østrig
Beskrivelse
Tilstand: ny
Leveringstid: ca. 2-4 uger fra bestilling
Arbejdsområde: 1500 x 1000 mm
Gbjdpfewiripex Apzel
Bordhøjde: 850 mm
Bæreevne: 8.000 kg
Vægt: 541 kg
Højde på sidevanger: 200 mm
Borehul: 28 mm
VORES PREMIUM BORDETSYSTEMER MED 28 MM HULSYSTEM SÆTTER STANDARDEN FOR KOMMERCIELLE OG INDUSTRIELLE ANVENDELSER. 3D-MODELLERNE DANNER GRUNDLAG FOR HELE SYSTEMET OG KAN FRI UDVIDES PÅ ALLE FEM SIDER.
* Fuldt fræset bordplade på 25 mm af S355J2+N med høj præcision (+/- 0,05 mm) samt afrundede kanter og huller
* HÅRDFORKROMET BORDFLADDE CR75M+
* Præcis måle- og pasningsnøjagtighed for værktøjer med 28 mm boring (kompatibel med andre premiumudbydere)
* 100 x 100 mm gitterlinjer
* Forskellige benmuligheder tilgængelige (standard, højdejusterbare og med hjul)
* 200 mm høje sidevanger hele vejen rundt med 3-rækket borebillede (øverst/nederst med 50 mm afstand)