Trakker AD260T45 6x4, BRANDSCHADEN FAHRERHAUS!
Lastbilchassis
Iveco
Fast pris plus moms
Stand
Ny
Beliggenhed
Bovenden
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Sælgers placering:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Tyskland
Ring op
Tekniske detaljer
- Kilometerstand:
- 500 km
- Effekt:
- 332 kW (451,39 hk)
- Brændstoftype:
- diesel
- Samlet vægt:
- 26.000 kg
- Akslekonfiguration:
- 6x4
- Akselafstand:
- 4.500 mm
- Bremser:
- konstant gasregulering
- Farve:
- hvid
- Førerhus:
- sovekabine
- Geartype:
- automatisk
- Emissionsklasse:
- Euro 5
- Affjedring:
- stål-luft
- Udstyr:
- ABS, differentialespær, fartpilot, kabine, klimaanlæg, lavt støjniveau, parkeringsvarmer
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A180-28891
- Referencenummer:
- Opdatering:
- sidst den 05.02.2026
Beskrivelse
Akselafstand: 4500 mm
Gedpfxsvhhm Ns Apzsbl
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Akselafstand: 4500 mm