Firesidet høvlemaskine Wenig Powermat 500WEINIG
Powermat 500
Firesidet høvlemaskine Wenig Powermat 500
WEINIG
Powermat 500
Produktionsår
2007
Stand
Brugt
Beliggenhed
Bad Oeynhausen 

Grunddata
- Maskinbetegnelse:
- Firesidet høvlemaskine Wenig Powermat 500
- Producent:
- WEINIG
- Model:
- Powermat 500
- Produktionsår:
- 2007
- Stand:
- god (brugt)
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Zur Bauernwiese 12, 32549 Bad Oeynhausen, Deutschland

Ring op
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A217-13078
- Opdatering:
- sidst den 14.04.2026
Beskrivelse
- Høvlbredde (mm): 230
- Høvlhøjde (mm): 140
- Spindler: 6
1. spindel: nederst
2. spindel: højre
3. spindel: venstre
4. spindel: øverst
5. spindel: øverst
6. spindel: nederst
- Spindelhastighed (o/min): 8000
Kodpfxjy Ayg Aj An Hsnc
- Samlet tilslutningseffekt (kW): 65
- Mærkestrøm (A): 142
- Med høvlehoved Powerlock System
- Programhukommelse
- Lydisolerende hætte
- CE-konform
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
- Høvlhøjde (mm): 140
- Spindler: 6
1. spindel: nederst
2. spindel: højre
3. spindel: venstre
4. spindel: øverst
5. spindel: øverst
6. spindel: nederst
- Spindelhastighed (o/min): 8000
Kodpfxjy Ayg Aj An Hsnc
- Samlet tilslutningseffekt (kW): 65
- Mærkestrøm (A): 142
- Med høvlehoved Powerlock System
- Programhukommelse
- Lydisolerende hætte
- CE-konform
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Sidst online: sidste uge
Registreret siden: 2006
56 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 5731 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Edewecht
367 km
Høvlemaskine
WEINIGPowermat 500
WEINIGPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Oberkochen
833 km
Fir-sidet høvlemaskine
WEINIGPowermat 500 Fenster_Powerlock
WEINIGPowermat 500 Fenster_Powerlock
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Tyskland
571 km
Fir-sidet høvlemaskine
WEINIGPowermat 500 mit Nutentisch
WEINIGPowermat 500 mit Nutentisch
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Hardenberg
452 km
Høvlemaskine
WeinigPowermat 500
WeinigPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Kecskemét
1.251 km
Formfræser og tykkelseshøvl
WeinigPowermat 500
WeinigPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Biertowice
988 km
Formier
WeinigPowermat 500
WeinigPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Staphorst
455 km
Firesidet høvlebænk
WeinigPowermat 500
WeinigPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Miechucino
580 km
Weinig Powermat 500 300x200 høvl
WeinigPowermat 500
WeinigPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Juszczyn
998 km
Formier
WEINIGPowermat 500
WEINIGPowermat 500
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Rheinau
850 km
Høvle- og afretterautomat, fire-sidet høvl
WEINIGPowermat 500
WEINIGPowermat 500
Din annonce er blevet slettet
Der opstod en fejl
























































































































































