YCM NXV1020A, spindel: SK40/12.000 o/min, styring: Siemens 828D, værktøjsveksler: 30-plads, X:1020mm Y:520mm Z:540mm, kølevandssystem: IKZ 20 bar, spåntransportør
Gbsdpjrutazsfx Apzjl
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Gbsdpjrutazsfx Apzjl
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 5191 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Wiesbaden
699 km
Bearbejdningscenter
YCMNXV-1020A
YCMNXV-1020A
Lille annonce
Garbsen
425 km
Delingshoved
RottstedtRoundinho 60P
RottstedtRoundinho 60P
Thurmaston
792 km
CNC dreje- og fræsecenter
Mori SeikiNLX2500SY
Mori SeikiNLX2500SY
OIching
903 km
CNC drejebænk
SMECSL 2000 M
SMECSL 2000 M
Burgoberbach
785 km
Universelt bearbejdningscenter 3+2 akser
DMG MORIDMU 35 M TNC 530 / 625 h
Tyskland
571 km
CNC vertikalt bearbejdningscenter
DMGDMC 1035 V eco
DMGDMC 1035 V eco