Gillardon GB 30 V
Årgang 1998
automatisk fremføring 0,1/0,16/0,25
trinløs omdrejningshastighed fra 60-1600 o/min
omdrejningstæller
2-trins motor
arbejdslys
pinolslag 170 mm
udladning 2900 mm
bordstørrelse 480x560 mm – opspændingsflade 350x440 mm
MK 3 optagelse – med Röhm hurtigtspændepatron 3-16 mm
Maskinhøjde 1980 mm – vægt ca. 400 kg
Maskinen kører meget stille og præcist
+ skruestik
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Gbodpoy Rh Hmofx Apzol
Gillardon GB 30 V
Årgang 1998
omdrejningstæller
2-trins motor
arbejdslys
pinolslag 170 mm
udladning 2900 mm
+ skruestik
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2005
55 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+49 4235 ... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Lille annonce
Velen
516 km
Søjleboremaskine
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Lille annonce
Velen
516 km
Søjleboremaskine
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
696 km
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
871 km
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
405 km
Søjlebor
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
362 km
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Langwedel
362 km
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
702 km
Hochl. Søjleboremaskine
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Søjlebor
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V