AROCS 2648* FASSI F245A.0.24 E + FUNK / 6x4 *TOP
Lastbilmonteret kran
MERCEDES-BENZ
Fast pris plus moms
Produktionsår
2015
Stand
Brugt
Beliggenhed
Nowy Sacz
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
Fast pris plus moms
- Sælgers placering:
- Tarnowska 185, 33-300 Nowy Sacz, Polen
Ring op
Tekniske detaljer
- Kilometerstand:
- 492.000 km
- Effekt:
- 353 kW (479,95 hk)
- Første registrering:
- 07/2015
- Brændstoftype:
- diesel
- Samlet vægt:
- 26.000 kg
- Akslekonfiguration:
- 3 aksler
- Bremser:
- retarder
- Farve:
- grøn
- Geartype:
- automatisk
- Længde af lastrum:
- 4.050 mm
- Læsningsbredde:
- 2.450 mm
- Lastepladshøjde:
- 600 mm