INDEX G300
Produktionsår
Beliggenhed
Tyskland Tyskland
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
CNC drejebænk INDEX G300
more Images
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
Oplysninger om maskinen
Maskinbetegnelse:
CNC drejebænk
Producent:
INDEX
Model:
G300
Produktionsår:
Beliggenhed:
, Tyskland Tyskland
Beskrivelse
Tekniske detaljer:
Drejediameter: 270 - 300 mm
Gedjw Dud Eopfx Apzjbl
Drejelængde: 710 mm
Samlet effektbehov: 43 kW