SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII
CNC glidende drejebænk
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc.
Stand
Ny
Beliggenhed
Denkingen
Oplysninger om maskinen
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Zeppelinstr. 12, 78588 Denkingen, Deutschland
Beskrivelse
- Maks. bearbejdningsdiameter: 20 / 32 / 38 / 45 mm
- Maks. bearbejdninglængde: 270 / 120 mm
- Akser: 11
SA20XIII
Giedpfxog Ncd Te Akbet
- Maks. bearbejdningsdiameter: 20 mm
- Maks. bearbejdninglængde: 270 mm